Vergi Dairesi Adresi

Evergi.comVergi daireleri adres, telefon bilgileri.

Vergi Dairesi Ara

Tasarım, Web Sitesi, Yazılım, E-ticaret Konusunda Uzman Deco Bilgi Teknolojileri

DE CO BT’de her biri kendi alanında başarılı bir kariyere sahip tasarımcı, yazar, yazılımcı, fotoğraf sanatçısı ve sosyal medya uzmanlarından oluşan profesyonellerle kurulan yeni nesil bir reklam ajansıdır.


BİRİMİZ HEPİMİZ,
HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN

DECO Bilgi Teknolojileri ekibi olarak paslaşmayı severiz. Her birimiz farklı birikimlere ve yeteneklere sahibiz. Bu özelliğimiz sayesinde her işte büyük resme bakar ve bütünleşik pazarlama iletişimi hizmeti verdiğimiz markaların rakipleri arasından kolayca sıyrılmasını sağlarız.

Kurum kimlik çalışmalarından dergi ve gazete ilanlarına, yazılım geliştirme, UI&UX, dijital pazarlama çözümleri, proje yönetimi, web sitesi ve landing page tasarımlardan, banner ve mailing gönderimlerine, fotoğraf çekimlerinden viral video kurgularına ve sosyal medya yönetimine kadar her alanda markanıza özel, yaratıcı fikirler sunmaya hazırız

Dekorasyona minimalist bir yaklaşım getiren www.ikilob.com ve restoran işletmecilerinin hayatını kolaylaştıran www.paketservisi.com.tr girişimlerimiz sayesinde kazandığımız farklı deneyimleri sizlerle de paylaşmak isteriz.

TASARIM:

HER ORTAMDA YEŞEREN
TAZE FİKİRLER

Markanızın alametifarikası olan logonuzun tasarımından gazete ve dergi ilanlarınıza, afiş ve dönkart gibi satış noktası uygulamalarınızdan billboard, durak pano gibi açıkhava reklam çalışmalarınıza kadar tüketiciyle buluşabileceğiniz her mecrada koşulsuz müşteri mutluluğu felsefesiyle size taze fikirler sunmaya hazırız.

Offline mecrada olduğu kadar online mecrada da iddialıyız!

Mobil hayatta sizi asla yolda bırakmayacak responsive site tasarımları, firmanızı arama motorlarının zirvesine taşıyacak SEO uyumlu içerikler, kurum kimliğinize yakışır landing page tasarımları, internet kullanıcılarını nerede ne zaman yakalayacağını bilen banner ve mailing’ler…

Ve tabii gündemi yakından takip eden, internetsiz ortamda nefes bile alamayan ekibimiz sayesinde etkili bir sosyal medya yönetimi… Hepsi bir arada, DeCo Bt’de!

YAZILIM:

GELİŞTİRDİĞİMİZ KODLAR
TIKIR TIKIR ÇALIŞIR

Dijital platformlar ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün daha da gelişiyor, biz de bu gelişime ayak uydurmak için durmadan çalışıyoruz.

Uzman yazılım ekibimizle birlikte markanızı bir adım öne taşıyacak kurumsal web siteleri tasarlıyoruz.

W3 ve SEO kuralları doğrultusunda yaptığımız web sitelerinde kullanıcı dostu arayüzler tasarlamaya özen gösteriyoruz.

Sorunsuz çalışan sistem yazılımları, işinizi kolaylaştıracak e-ticaret paketleri, zengin mobil uygulamalar, altyapı iyileştirme çalışmaları ve proje danışmanlığı dijital dünyada size sunacağımız hizmetlerden sadece bazıları…

PAKET SERVİSİ:

HER SİPARİŞTE KOMİSYON MU?
YOK ARTIK!

Bir restoran işletiyorsunuz ve internet üzerinden sipariş alarak daha büyük kitlelere ulaşmak istiyorsunuz. Ama bunu yaparken her siparişte astronomik komisyonlar ödemek istemiyorsunuz. Haklısınız! Bizce de ödemeyin.

“Paket Servisi” ile tanışın, restoranınız adına özel iPhone ve Android uyumlu mobil uygulamanız ve web siteniz üzerinden her yerden kolayca sipariş alın. Hem de tek kuruş komisyon ödemeden!

Uygulama üzerinden sipariş veren müşterilerinizin bilgilerini sadece kendi veri tabanınızda saklayın. Bu sayede dilediğiniz anda, istediğiniz koşulda kampanyalar yapın. Kampanya mesajlarınızı SMS’lerle paylaşın ya da push notification’lar ile müşterilerinizin hep aklında kalın.

Sistemi daha detaylı incelemek için www.paketservisi.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

İKİ LOB:

DEKORASYONDA
DECO FARKI

Dekorasyonu minimalist bir yaklaşımla yeniden yorumlamayı seviyor, sektörel deneyimimizi ve parlak fikirlerimizi www.ikilob.com çatısı altında sergiliyoruz.

Kısa sürede Türkiye’nin önde gelen dikey alışveriş sitelerinden biri olan ikilob.com’da yaşam alanlarınızda fark yaratacak sıra dışı pek çok dekorasyon ürününü bulabilirsiniz.

Limitleri zorlayan bir tasarım ya da belki hayatı kolaylaştıracak basit ama fonksiyonel bir fikir… Metal, ahşap veya mermer… Dekorasyonda dokular, tasarımlar, renkler değişir, önemli değil!

Yılın dekorasyon trendlerini boşverin. Aslolan sizin ne istediğiniz. Hayallerinizi bizimle paylaşın, onları gerçeğe dönüştürelim.

Tüm detaylar için www.decobt.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir