Vergi Dairesi Adresi

Evergi.comVergi daireleri adres, telefon bilgileri.

Vergi Dairesi Ara

Galata Vergi Dairesi

Galata Vergi Dairesi müdürlüğü görevini sayın Figen SÖYLEV yürütmektedir. Vergi dairesi 1 Nolu Takdir Komisyonu’na bağlı olup 01 mart 2013 tarihi itibari ile tasfiye sürecine girmiştir.

Galata Vergi Dairesi İletişim Bilgileri

  • Telefon :0212 243 63 62
  • Santral :244 16 35
  • Faks :0212 245 08 22
  • Adres :Meşrutiyet Cad.No: 289 Şişhane-BEYOĞLU/İSTANBUL

Galata Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?

Karayolu ile : Anadolu Yakasından Boğazköprüsünü takiben Barboros Bulvarından sahile inilip İnönü Stadını geçtikden sonra Tophane mevkiindeki Vergi Dairesine ulaşılabilmektedir. Avrupa Yakasından Galata Köprüsünden Beyoğlu İlçesine geçtikten sonra sahili takiben Tophane istikametinden Vergi Dairesine ulaşılabilmektedir. Taksimden Unkapanı yönüne hareketle Perşembe pazarından geçerek de ulaşılabilmektedir. Demiryolu ile: Zeytinburnundan Beşiktaşa uzanan Tramvay hakkında Tophane durağında inildiğinde Gümrük Binası ve Amerikan Pazarının sağ tarafında kalmaktadır. Halkalıdan Sirkeciye kadar uzanan Banliyö Treni ile Sirkeciye gelindikten sonra Tramvaya aktarma yapmak suretiyle Tophane durağında inilerek Vergi Dairesine ulaşılabilir. İstiklal Caddesinden Tünele yada Taksimden Metro ile Fünükilerle Kabataşta inilerek Tramvay ile Tophane mevkiindeki Vergi Dairesine ulaşılabilir. Denizyolu ile: Üsküdar, Kadıköy, Harem,Beykoz,Bostancı’dan kalkan Deniz Otobüsü, Vapur ve Teknelerle Karaköy, Beşiktaş yada Kabataş iskelelerine intikal etmek suretiyle Vergi Dairesine ulaşılabilir.

Haritada Görmek İçin Tıklayınız

Galata Vergi Dairesi

2012 Rakamlarıyla Galata Vergi Dairesi

Vergi Dairesi’nin İstanbul Toplamı İçindeki Payı(%)
Mükellef Sayısı 9.572 % 0,88
Tahakkuk 624.138 YTL % 1,24
Tahsilat 527.526 YTL % 1,38

Galata Vergi Dairesi Faaliyet Alanı

Galata Vergi Dairesi tasfiyeye girmiş olup, bu dairenin yetki alanına ait bölgeler Beyoğlu Vergi Dairesi Müdürlüğüne devredilmiştir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir