Yeditepe Vergi Dairesi

Yeditepe Vergi Dairesi Müdürü Aydın ABALIdır. Vergi Dairesi ile ilgili sorunlarınız için bu daireden sorumlu Grup Müdürü Halil İbrahim ÖZDEMİR ile görüşebilirsiniz. Kurum ile ilgili takdir komisyonu 2 No’lu Daimi Takdir Komisyonu’dur.

Yeditepe Vergi Dairesi İletişim Bilgileri

 • Müdür :0212 453 82 11
 • Santral :0212 453 82 00
 • Faks :0212 523 60 41
 • Adres : Akşemsettin Mahallesi  Adnan Menderes Bulvarı  (Vatan Cad.) No:56 Fatih /İSTANBUL

Haritada Görmek İçin Tıklayınız

Yeditepe Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?

Vergi Dairemize E-5 üzerinden Topkapı Cevizlibağ yönünden geçen tüm İ.E.T.T.otobüslere binerek Cevizlibağ otobüs durağında, Tramvayı kullanmak isteyen mükelleflerimiz Kabataş- Zeytinburnu hattında hizmet veren Tramvaya binerek Atatürk Öğrenci Yurdu-Cevizlibağ tramvay durağında, Topkapı Avcılar hattında hizmet veren Metrobüs hattını kullanmak isteyen mükelleflerimiz Cevizlibağ durağında inerek dairemize kolayca ulaşabilirler.

2006 Rakamlarıyla Yeditepe Vergi Dairesi

Vergi Dairesi’nin İstanbul Toplamı İçindeki Payı(%)
Mükellef Sayısı 0 % 0
Tahakkuk 277.139.932 YTL % 0,41
Tahsilat 202.128.962 YTL % 0,35

2010 Rakamlarıyla Yeditepe Vergi Dairesi

Kurum tahakkuk etmiş olduğu 546.147 TL’lik miktarın 486.906 lirasını tahsil etmiştir. Bu miktar istanbul genelinde %1.27 lik oranı kapsamaktadır.

Yeditepe Vergi Dairesi Faaliyet Alanı

Süreksiz yükümlülüklere bakan (Veraset ve intikal,Tapu ve İskan ve MahkemeHarçları,İdari Para cezaları, Kabahatler kanununa göre düzenlenen para cezaları , Ödenmeyen öğrenci kredi borçları v.s.) vergi dairesi olup, faaliyet bölgesi Avcılar, Bayrampaşa, Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy, Eminönü, Esenler, Fatih, Güngören, Küçükçekmece,Zeytinburnu olan 13 ilçe ve 6 beldenin tüm mahalle, cadde ve sokaklarını kapsamaktadır.

tarihinde eklendi.
 1. Feyza Dedi ki:

  neden telefonlarınıza ulaşılamıyorum bilgi edinemiyoruz o yüzden.

 2. İlkay Dedi ki:

  Bir türlü telefonları açmıyosunuz bilgi alamıyoruz.

 3. ibrahim Dedi ki:

  Ya arkadaslar bu vergi dairesine nasil ulasicaz telefona baqmiorlar yeni bi telefon numarasi mi var acaba

 4. mücteba Dedi ki:

  ulaşılamayacak bir telefon numarası neden koyuyorsunuz muhtemelen bu mesajı zerre miktar sallamayacağınız bir mesaj yazıyorum ama herneyse… hizmet anlayışınız bu olsa gerek

 5. Admin Dedi ki:

  Sayın mücteba,

  Ulaşılamayan telefon numarası yorumunuzun ardından, yeditepe vergi dairesi ile ilgili sitemizde bulunan telefon numarasının, santral ve faks numalarının hatalı olduğunu farkederek ilgili düzeltmeyi gerçekleştirdik. Hatamız dolayısıyla yaşamış olduğunuz problem dolayısıyla özür dileriz.

 6. hasibe Dedi ki:

  yol tarifinizde cevizlibağ diyorsunuz harita üzerinde bayrampaşa gösteriyor

 7. emiraydın Dedi ki:

  bu nasıl hizmet l halk 2 dakika vergisini ödemek için bilgi alma adına sizleri arıyor siz tellere bakma zahmetinde bile bulunamıyorsunuz 2 dakikalık bir bilgi için ben çatalcadan kalktım cevizlibağ yedi tepe vergi dairesine geldim vicdanınız rahatmı o vergi dairesi yöneticisi mebalı sizindir aldıgınız maaş benim vergimle ödenmekte zehir zıkkım olsun

 8. yunus Dedi ki:

  Sadece bir soru soracaktim ama ne yazik ki ulasilmaz bir yerdesiniz.Su telefonlara bakacak bir kisi yok mu? Sadece mudur beyin telefonu calisiyor. O da mesgul.

 9. sultan Dedi ki:

  Arıyoruz açmıyosunuz çok yoğunmus gibi.şimdi bir de vatandaş internetten işlem yapıyor siz ne yapıyorsunuz merak ediyorum doğrusu.dün gittim vergi dairesine internetten işlem yapabiliyorsunuz diye gönderiniz keşke zahmet edip şifresiz girilemeyeciğini de söyleseydiniz.biz de devlet memuruyuz. sizin kurum kadar baştan savma bir memurluğu da hiçbir yerde görmedim…

 10. SERAP Dedi ki:

  Gerçekten telefonlarınızı açmıyorsunuz asla ulaşamıyoruZ. İzmirden arıyorum illaki orayamı gelmeliyiz nasıl bişeydir anlamadım.

 11. ali Dedi ki:

  adreste fatih yazıyor ,tarifte cevizlibağ deniliyor,haritada bayrampaşa gözüküyor.
  Bu ne yaman çelişki,resmen şaka gibi…

 12. Ugur Dedi ki:

  Daha önce ziraat bankası atm den yatırdığım harç kredisi vergisini geciktirdiğim için atm den işlem yapamıyorum artık. Vergi borcumu ödemek için vergi dairesine mi gelmem gerekiyor, 2014 türkiyesinde borcumu ödemek için internet üzerinden vs başka kanal var mıdır? Bu arada teliniz çalışmıyor millet ulaşamasın diye mi yanlış tel koydunuz?

 13. esma Dedi ki:

  Vatan caddesi emliyet mud. Hemen yaninda vergi dairesi onunden minibus ve otobus gecmekte ulasimi kolay sekilde saglayabilirsiniz.

 14. SEVGİ COŞKUN Dedi ki:

  Adresim bildirilmediği gözüktüğü için ceza ödedim.Bunun evrakları elimde.Bakırköy’de tekrar kontrol ettim cezayı ödemişim.Ordaki sistemde de gözüküyor.Neden iletişim çağında bu kadar kötü çalışıp insanları meşgul ediyorsunuz.Neden düzgün çalışmayıp inmsanları boş yere meşgul ediyorsunuz?

 15. ASIM GUNES Dedi ki:

  e-devlet sitesine girdigim zaman vergi borcum oldugunu gordum, herhangi bir sekilde teblig edilmeyen ve son odeme tarihini bilmedigim (herhangi bir evrak teslim almadım) borcumun üstüne Gecikme Faizi eklenmiş. son ödeme tarihini bilmedigim borca gecikme faizim eklenmiş. hayırlı olsun.

 16. Galip Dedi ki:

  Arkadaş bu telefona neden bakılmıyor. Bilgi almak yönlendirilmek için nereye danışacağız. Geri ödemeli kredi borcum var banka aracılığıyla ödemeyi yapabiliyor muyuz?

 17. EFLATUN CİHAN Dedi ki:

  bir sürü kişi ulaşımdan ve iletişimde şikayetci. Oraya yakın gecen metro var ve telefonla ulaşımda çok kolay.Gerekli tüm konulardada yardımcı oluyorlar.Yetkili kişilere her konuda ilgilerinden dolayı teşekkür eder .Esenlikler dilerim

 18. huseyin Dedi ki:

  yahu bu memlekettte hiçbir resmi dairenin telefonunu sallayan yok bu vatandaşın çektiği nedir yani..
  bir telefonun başına bir adam koyup ondan sonra sizin işiniz şurda sizin işiniz burda demek bu kadar zormu
  vergi almaya gelince faiziyle birlikte almayı biliyorsunuz

 19. Hekimoğlu Dedi ki:

  internet vergi dairesinden ödemelerinizi yapabilirsiniz arkadaşlar.
  çok güzel bir hizmet olmuş. Emeği geçenlerden Devletimizden Allah razı olsun.
  Selam ve dua ile.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın