Yeğenbey Vergi Dairesi

Yeğenbey Vergi Dairesi

Yeğenbey Vergi Dairesinin müdürü Efendi ÇAKIR’dır. Ulus denizciler caddesi üzerinde bulunan binasında faaliyet alanı içerisinde bulunan mükelleflere hizmet vermektedir. Bu vergi dairesi taşıtlar üzerine ihtisas sahibidir. Türkiyede faaliyet gösteren havacılık firmalarının uçaklarına ait vergiler de ulus’ta hizmet veren bu vergi dairesine ödenir.

Yeğenbey Vergi Dairesi İletişim Bilgileri

 • Telefon : 0312 310 18 04
 • Santral : 0312 310 22 40
 • Faks : 0312 311 42 76
 • E-posta : yegenbey@avdb.gov.tr
 • Adres : Denizciler Cad.No:5 Ulus/ANKARA (06050)

Yeğenbey Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?

Kurum Ankara’nın en merkezi noktalarından birinde Ulus, Denizciler caddesinde hizmet vermektedir. Ulus’a birçok noktadan toplu taşıma araçları ile ulaşmak oldukça kolaydır. Bununla birlikte Kızılay-Batıkent arasında çalışan Ankara metrosunu kullanarak Ulus’a ulaşabilirsiniz.Bununla birlikte Kızılay meydanından yol tarifi şu şekilde olabilir.

1 – Atatürk bulvarı üzerinde sakarya cad. yönüne ilerleyin
2 – Şehit teğmen Kalmaz caddesine kadar dümdüz ilerledikten sonra Anafartalar caddesi yönünde sağa dönün.
3 – Denizciler caddesi üzerinde Yeğenbey vergi dairesini sol tarafta göreceksiniz.

Haritada Görmek İçin Tıklayınız
Yeğenbey Vergi Dairesi

Yeğenbey Vergi Dairesi Resimleri

Yeğenbey Vergi Dairesi 3 Yeğenbey Vergi Dairesi 2 Yeğenbey Vergi Dairesi 1Yeğenbey Vergi Dairesi 4

tarihinde eklendi.
 1. Mert Dedi ki:

  Şu an burdayım, Arabanın vergısınıde yatırımda bu da cıksın aradan.

 2. Onur Dedi ki:

  sürekli trafik cezası ödemeye geldiğm bir yer, o yüzden nefret ediyorum. Arkadaş ne çok trafik cezası ödüyorum ben bu arada ya.

 3. Mehmet Kasım Tırpan Dedi ki:

  Vergi dairesinde görünen trafik cezasının ayrıntısını neden göremiyorum? Borç tutarı görünüyor da, detayı neden görünmüyor anlamıyorum. Ayrıca web üzerinden neden ödeyemiyorum o da ayrı bir sıkıntı. İlle de vergi dairesine gitmem mi gerkiyor? Geçirdiğim her gün için de nasıl olsa faiz işliyor, kimin umurunda.

 4. Özgür Dedi ki:

  Araç vergileri üzerine özel çalışan vergi dairesine gittiğinizde aracınızı park edecek bir yer bulamıyorsunuz, valla tebrik ediyorum.

 5. Hasan Dedi ki:

  Kurum anafartalar caddesi ulusa yakin, ulasim olarak daha rahat bir yer ulus ankarada.

 6. Halil Dedi ki:

  Vergi affı için buraya gidip yararlanmak isteyenlere allah yardım etsin. Yeğenbey’de dilekceyi verince perşembe gel diyorlar. Sıra 200 kişiyi geçmiş.

 7. hakan Dedi ki:

  trafık cezaları tebliğ edilmesinden sonra kaç gün sonra vergi dairesi sistemine düşmektedir.

 8. ismail Dedi ki:

  Ankara yeğenbey vergi dairesinde çalışanlar neden telefonlara bakmazlar ayıptır yahu oturduğunuz yerden bile işinizi yapamıyosunuz.. 1 haftadır arıyom aralıksız ..Ankara da olsam gidecem de bodrum dan da kalkıp gelemem her halde

 9. Kadir yaman Dedi ki:

  Santral tlfona bakmıyor 30 kere aradım. . Antalyada n ariyorum

 10. Osman Kemal Kadiroğlu Dedi ki:

  26.09.2014 tarihinde aldığım bir trafik cezasını 25.09.2014 günü Garanti Bankası aracılığıyla internet üzerinden ödedim. Bugün başka bir iş için e-devlete girdiğimde vergi borcum olduğunu hayretle gördüm. Konu ile ilgili olarak e-devletin ilgili sayfasındaki vergi dairenizin 312 3114276/312 3114276 numaralı telefonlarını aradım ve ikisine aynı olan bu numaralar beni faks makinenize yöneltti. Daha sonra telefonunuzu bu sayfadan bulup aradım ve verdiğiniz hizmetin kalitesini yükseltmek için konuşmalarımızın kayıt edileceğini öğrenip operatöre bağlanmak için uzun süre asansör müziği türü bir müzik dinledim ama operatörünüz lütfedip bir türlü telefonu açmadı. Meşgul olabileceğini düşünüp bir kaç kez daha aradım ve hep aynı olayları yaşadım. Acaba gerçekten vatandaşa yardım için mi bu olanakları kullanıyorsunuz yoksa başka amaçlarınız da var mı? bilgi alabilmek için ne yapmalı? Umarım bu e-posta geri tepmez.

  Saygılarımla

 11. NUR Dedi ki:

  TELEFONLARA KESİNLİKLE CEVAP VERİLMİYOR SABAH 9 DAN BERİ UĞRAŞIYORUM SONUÇ ŞU AN İTİBARİ İLE AĞIR BİR BAŞ AĞRISI….

 12. necmi taşdelen Dedi ki:

  yeğenbey de pos cihazı ile araç vergisi ödenebilir mi

 13. Mustafa KAMALI Dedi ki:

  Santralı 50 kere aradım telefonlara bakan yok.

 14. Murat KAMAN Dedi ki:

  Saat: 16.00 dan beri arıyorum Şu an :17.17 ve telefonlara bakan yok.BİMER e şikayet etmekten başka çare kalmadı.Bu nedir.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın